آخرین خبرها
خانه / استراتژی ثروت / ۶ علت پولدار نشدن خود را بشناسید

۶ علت پولدار نشدن خود را بشناسید

پولدار

۶ علت پولدار نشدن خود را بشناسید

OAI50P0 6 علت پولدار نشدن خود را بشناسید
۶ علت پولدار نشدن را بشناسید

برای بسیاری از ما سوال است که چرا هرچه تلاش می‌کنیم، پولدار نمی‌شویم؟ کجای کار ما اشکال دارد که نمی‌توانیم مانند برخی افراد زندگی بدون دغدغه و عاری از بدهکاری داشته باشیم؟ شاید جواب این سوال در اشتباهات خود ما نهفته باشد.شاید برای شما همیشه سوال است که چرا هر چقدر تلاش می‌کنم، بازهم پولدار نمی‌شوم و آن‌طور که توقع دارم امورات زندگی‌ام نمی‌چرخد؟ شک نکنید شما دچار اشتباهاتی هستید که قادرند به‌راحتی هرکسی را از مسیر پولدار شدن بازدارند.به گزارش پایگاه اینترنتی باجتینگ، اگر دنبال دلایل پولدار نشدن خود هستید و نمی‌دانید چرا با این‌همه کار و تلاش همچنان هشت‌تان گرو نه‌تان است، احتمالا یک یا همه اشتباهاتی را که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم، مرتکب شده‌اید. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اقتصاد، این اشتباهات قادرند هرکسی را با هر درآمدی، در مسیر ثروتمند شدن، از پای در‌آورند.

بدهکار هستید

بدهی یکی از بزرگترین حفره‌های موفقیت مالی است. هر فردی به‌راحتی بدهکار می‌شود و به محض گرفتار شدن در این دام، ده‌ها سال از عمرش را باید صرف صاف کردن این بدهی‌ها کند. فراموش نکنید، هیچ خریدی ارزش این را ندارد تا تمام عمر خود را صرف تصفیه بدهی‌های آن کنید. بنابراین، دوری گزیدن از بدهی، به معنای سود بسیار است. شاید بهتر باشد به جای آنکه خود را اسیر هزینه‌های کمر شکن یک جشن باشکوه عروسی کنید، یک جشن کم هزینه بگیرید و در عوض بقیه عمر خود را بدون استرس بدهی‌های کمرشکن، با لذت سپری کنید.قطعا یک سال دیگر سر کردن با خودروی قدیمی ارزش آن را دارد تا در فرصتی مناسب‌تر، خودروی دلخواهتان را خریداری کنید. زندگی بدون بدهی، ارزش صبر کردن را دارد.

بودجه‌بندی ندارید

بدون بودجه‌بندی، محال است بتوانید به موفقیت مالی دست یابید. همین امروز بنشینید و با خودتان کل هزینه‌های زندگی را حساب و کتاب کنید و سپس با نگاهی عمیق‌تر و دقیق‌تر ببینید کدام‌یک از هزینه‌ها را می‌توانید حذف کنید. به محض اینکه یک بودجه‌بندی دقیق طرح ریزی کردید، تمام هزینه‌های خود را تحت‌نظر داشته باشید تا مطمئن شوید به این بودجه‌بندی وفادار مانده‌اید.

ادامه در پست بعدی …

درباره مریم امیری

حتما ببینید

۷ نکته مهم و اصلی برای میلیونر شدن _ نیمه اول

میلیونر ۷ نکته مهم و اصلی برای میلیونر شدن _ نیمه اول ۷ نکته برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + شانزده =